מציאת זוגיות

רוצה למצוא אהבה?

אני אשמח לפגוש אותך, כדי לגלות מה מונע ממך להגשים את החיבור הזוגי.
באמצעות מבט פנימה, לתוכך, אכוון אותך אל הדרך הנכונה לעבר מציאת בן או בת הזוג.

יצירת מערכות יחסים
עצות ברורות ומעשיות
מפגשים באווירה חיובית ותומכת

מציאת זוגיות האם מציאת זוגיות תלוי בנו? יש ליצור תמונת עתיד מפורטת וברורה , הפכו אותה לאמתית וחיה על ידי התעמקות בה מידי יום והקדישו זמן לדמיין את הגשמתה . הקפידו להתרכז במה שאתם רוצים , שכן הדבר שבו אתם מרוכזים הוא הדבר שאם מקבלים .ישנם שיטות ליצירת מציאות כגון "הסוד" שמסבירות כיצד המחשבות שלנו יוצרות את המציאות שלנו, לפיכך ממליצות לחשוב רק חשיבה חיובית ולהיות שמחים , אך האם באמת ניתן לשלוט במחשבותינו? האם זה בכלל טבעי להיות תמיד חיוביים ושמחים ? אנו אכן כן יוצרים את המציאות שלנו בכל רגע ורגע , זה הוכח גם במדע באמצאות הפיזיקה הקוואנטית , שגילתה שדברים אינם קיימים, אלא כהסתברות הנתפסת על ידי הפרט כתוצאה מהציפיות , המחשבות והאמונות שלנו ? והתשובה היא כן .

לצורך הבנת העניין אתאר את ארבעת עמודי התווך ליצירת המציאות האישית :

1.שינוי תדר אנרגטירציונלית קל לנו להבין למה כדאי לנו להיות חיוביים , ההבנה המעשית של מה זה אומר בפועל נותרת לרוב שטחית ואף מוטעה . לדוגמא אישה החווה את כאב הפרידה מצהירה "כבר לא אכפת לי , פתחתי דף חדש" . סעודה מכחישה את הרגש שעדיין קיים בה , הוא ממשיך לחיות בתוכה ומשפיע על מצב רוחה , על רמת האנרגיה והיצירתיות שלה . אבל להיות חיובי אין משמעו להכחיש את רגשותיך ומחשבותיך , שכן זה טבעי ואף הכרחי לתת רשות גם לרגשות כגון כעס, עצב או קנאה . על כן הדרך להיות חיובי היא דווקא להפוך מודע לשליליות שבך . ישנם היבטים רבים של שליליות הנחשבים נורמליים בחברתנו ולכן זוכים להתעלמות ביניהם : רכילות, דיבור משפיל ומזלזל לעצמנו או לאדם אחר, עיסוק בתלונה, בהאשמה וברחמים עצמיים במקום נקיטת פעולה מקדמת , נקמות כלפי מי שפגע בנו , או נטירת טינה , יוצרים אנרגיה פנימית לא נעימה ומושכים אלינו תגובות שליליות מאחרים . כשאנחנו הופכים להיות מודעים לדפוסים אלו ומשנים אותם משתנה מיד גם האנרגיה הפנימית שלנו , הופכת להיות קלה יותר , נעימה יותר ומזמינה יותר. בהתאם , אנחנו מתחילים למשוך אלינו אירועים חיוביים , תגובות תומכות מהסביבה ואנשים נעימים שיש להם אנרגיה דומה פשוט נמשכים אלינו.  

2.לזהות אמונות וציפיות אמונות הן הנחות בלתי מודעות על המציאות אותן אנו מחפשים כאמת , והן יוצרות כמעין מסננת המאפשר לנו לראות את האירועים התומכים בהן ולהתעלם מאילו שאינם . דוגמא נפוצה היא שלנשים לאחר גיל 35 קשה למצוא בן זוג מתאים , אך במציאות יש לא מעט נשים שמצאו בן זוג והוא לטעמן אחרי גיל 35 . ציפיה פירושה אינו מה אני רוצה , אלא מה אני צופה בעיני רוחי . לדוגמא : אם אני מאוד רוצה בזוגיות אך שוב ושוב רואה את עצמי לבד במצבים עתידיים שונים , משמע שהציפיה שלי היא שבאותה עת אהיה לבד. אף שמחשבות רצות בראשנו כל הזמן , לרוב איננו ערים לתוכנן . באמצאות הפניית תשומת לב למחשבותיכם תוכלו ללמוד בקלות מהן האמונות והציפיות הלא מודעות שלכם , שבטעות נהוג להתייחס אליהן כאל פעילות תת-מודעת ולפיכך להניח שאין לנו גישה אליהן או שליטה עליהן. זיהוי האמונות והציפיות יאפשר לכם להבין מדוע קורה מה שקורה , לחיוב או לשלילה, בחייכם .

 3. ליצור תמונת עתיד ברורה לאחר אגו פגוע המשתוקק לתקן את דימויו , הקושי בעיקרי להתאושש ממערכת יחסים   שהסתיימה נובע מההנחה  "שדבר טוב כזה שוב לא אמצא ". חוסר היכולת להתנתק רגשית מהעבר יוצר קושי להגשים מערכת יחסים חדשה ובריאה . אם רק היינו מפנימים עד הסוף את העובדה שאנחנו אלה שיוצרים את המציאות שלנו , לאחר תקופת התאוששות סבירה מקשר שהסתיים היינו מתמקדים ביצירת זוגיות חדשה כראות עינינו , במקוד לדוש עד אין מה שתם ולא ישוב עוד . הכרה זו הייתה מונעת גם את האידיאליזציה של מה שהיה ומאיצה בנו ליצור את מה שאנו רוצים באמת במקום את מה שאנו חושבים שאנחנו יכולים להשיג . לכן צרו לעצמכם תמונת עתיד מפורטת וברורה , הפכו אותה לאמתית וחיה על ידי התעמקות בה מידי יום והקדישו זמן לדמיין את הגשמתה . הקפידו להתרכז במה שאתם רוצים ולא במה שאינכם רוצים , שכן הדבר שבו אתם מרוכזים הוא הדבר שאתם מקבלים .

4.להחליף אמונות מעכבות דרך מקובלת לשינו אמונות מעכבות היא שינון משפטים חיוביים ומחזקים . אך אין די בכך , שכן כולנו אלופים בלומר דברים מהפה חוצה בעודנו מרגישים וחושבים אחרת .

נסו את הכלים הבאים :

א.החלף את התמונות שצרובות בדמיונכם – המחשבות , האמונות וחוויות  העבר שלנו צרובים כולם כתמונות בעיני רוחנו . כשאתם הופכים להיות ערים למחשבותיכם תוכלו לזהות את הרגע בו עולות תמונות דמיון בלתי רצויות אלה ואז להחליפן , כאילו הייתם מחליפים ערוץ בטלוויזיה .

ב.זיהוי אמונות שוטף- לא מספיק לעשות עבודת זיהוי אמונות חד פעמית . האמונות הן חמקמקות וערמומיות והן שבות ומופיעים בכובעים שונים . לכן ,בעודכם מתרכזים בהגשמת זוגיות רצויה , הקדישו זמן מידי פעם לזיהוי האמונות המעכבות שעלו במחשבתכם לאחרונה.

ג.הטלת ספק באמונתכם- חפשו באופן מכוון אירועים הנוגדים את אמונתכם המקבילה . לדוגמא :במקום להכחיש רגשות קנאה או לחוש צרות עין כלפי מי שהשיג את מה שאליו אתם שואפים , ראו בהצלחתו תזכורת לכך שזה אפשרי גם עבורכם ותנו לעצמכם לחוש בקנאה טבעית שעשויה אף להמריצכם לפעול ביתר שאת להשגת המטרה .               

לילך חן מסייעת לאנשים להיחלץ ממשברים ולהגיע לפריצות דרך, באמצעות חיבור ישיר למאגר ידע אלוהי אליו נחשפה. עד היום, ליוותה עשרות אנשים בדרך לכיבוש שיאים חדשים בחייהם.

"הכרתי את האשה שלי כשהייתי במצב כלכלי הכי גרוע בחיים. לא הייתי בחשק לזוגיות, ואמרתי ללילך אולי זה לא זמן טוב לזוגיות. לילך כיוונה אותי להמשיך בקשר, ואיך להתנהל בקשר והיום אין מאושר ממני. מאז שאני איתה הכל בחיים פורח לי". קובי דיינוב